Про нас

Агенція нерухомості Level Development & Real Estate - спеціалізується на ринку передмістя Києва. Більшість об'єктів представлено в с. Іванковичі.

Пріоритетними сферами діяльності Level є:
Продаж будинків в охоронюваних котеджних містечках, продаж земельних ділянок, продаж таунхаусів.

Level це невелика компанія сімейного типу, яка зарекомендувала себе скрупульозним, виконавчим і надійним в усіх проявах партнером на ринку заміської нерухомості.

Девелопмент і продаж заміської нерухомості – це наше життя, а не професія, справа, якій ми присвячуємо величезну кількість сил і часу. Ми знаходимо рішення, навіть, самих нестандартних завдань.

З 2014 р Level з невеликого колективу ентузіастів зросла в повноцінних, сильних фахівців з впевненим багажем практичного досвіду.

Level допомагає безпечно і вигідно придбати заміську нерухомість.

Для цього ми проводимо всебічний аналіз будинків і ділянок, що продаються.

Практикуємо Європейський підхід до реалізації нерухомості який забезпечує вигідні ціни для Вас.

Ми працюємо по Європейському ріелторського методу на підставі якого наші послуги оплачує продавець з фіксацією початкової ціни, акцій і знижок для покупця.

З багатьма продавцями і забудовниками у нас підписаний договір, згідно з яким вони оплачують нашу комісію.

Чому Level Development & Real Estate? Які переваги роботи з Level?

Тому що з нами ВИГІДНО!

Тому що з нами БЕЗПЕЧНО!

Тому що з нами КОМФОРТНО!

Ми працюємо за принципом «одного вікна»: за об’єктом закріплюється персональний менеджер, який веде об’єкт від звернення власника до угоди, тобто, завжди на зв’язку, володіє всією інформацією про об’єкт та відгуками покупців.

Level це невелика компанія сімейного типу, яка зарекомендувала себе скрупульозним, виконавчим і надійним в усіх проявах партнером на ринку заміської нерухомості.

Партнерство

Мы всегда открыты для рассмотрения и обсуждения любых форм сотрудничества с Вами!
Деятельность нашей компании направлена на партнерство
с собственниками земельных участков в пределах Киевской области - Одесское направление, а также компаниями, выполняющими ряд работ:
строительство, инженерия, внутренняя и наружная отделка, архитектура и дизайн, партнерские программы в области интернет-маркетинга и любых видов рекламы, поставщиками строительных материалов (в т.ч. с и.п.).


Прикріпіть файл


Спасибо за Вашу заявку,

мы свяжемся с Вами в
ближайшее время

Обратный звонок

оставьте заявку и мы вам перезвоним в течении часа